سیستم جامع منابع انسانی
شرایط استخدام
کاربر گرامی  

در صورتیکه قبلا فرم درخواست همکاری را توسط این سامانه ثبت نموده اید جهت پیگیری و اطلاع از وضعیت آن ،  کد ملی و کد رهگیری دریافت شده هنگام ثبت نام را در قسمت ورود و پیگیری وارد نمایید.

توجه: در صورتی که ثبت نام شما به هر دلیل تکمیل نشده و موفق به دریافت کد رهگیری نشده اید می توانید  با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود  به جای کد رهگیری، مراحل ثبت نام خود را از قسمت ورود و پیگیری تکمیل نمایید.و توجه داشته باشيد در صورت عدم پرداخت درخواست شما مورد بررسي قرار نخواهد گرفت .
کاربر گرامی  

در صورتیکه قبلا فرم درخواست همکاری را توسط این سامانه ثبت نموده اید جهت پیگیری و اطلاع از وضعیت آن ،  کد ملی و کد رهگیری دریافت شده هنگام ثبت نام را در محل های زیر وارد نموده و دکمه ورود را کلیک کنید.

توجه: در صورتی که ثبت نام شما به هر دلیل تکمیل نشده و موفق به دریافت کد رهگیری نشده اید می توانید  با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود  به جای کد رهگیری، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید.و توجه داشته باشيد در صورت عدم پرداخت درخواست شما مورد بررسي قرار نخواهد گرفت .
ورود و پيگيری
  
اگر کد رهگیری خود را فراموش کرده اید اینجاکلیک نمایید.
سوالات متداول

1 در صورتي كه كد پيگيري دريافت نكرده باشيم از چه راهي ميشود آن را بازيابي كرد ؟ در صفحه اصلي از قسمت پيگيري و ويرايش  بازيابي كد پيگيري
2- در صورتي كه ثبت نام تكميل نشده و به هر دليل از سيستم خارج شديد : از صفحه اصلي از قسمت پيگيري و ويرايش با وارد كردن كد ملي و شماره شناسنامه مسير را ادامه دهيد
3- توجه داشته باشيد براي آپلود نمودن مدارك تك تك اقدام به ارسال آن نموده واز ارسال فايل زيپ خودداري نماييد .
4دوستاني كه به هر دليل يك بار در سيستمم ثبت نام نموده و يا در سالهاي پيش در آزمون استخدامي شركت نموده اند نميتوانند مجدداً ثبت نام نمايند و شماره ملي اين دسته افراد در سيستم موجود ميباشد .


ارتباط با ما
id="tab_1"